Kézilabda: vereséggel rajtolt a DVSC

Sport

A Székesfehérvár elleni meccs első félideje még 12-12-es döntetlennel zárult, de a második játékrészben a dunántúli alakulat a debreceniek fölé kerekedett. Nem kis szerepet játszottak ebben a Lokitól igazolt játékosok: Kiss, Csáki, és Kazai.

A félidőben valószínűleg egy molinó miatt sajnálatos incidens történt. A biztonsági emberek, a rendőrséggel karöltve bevonultak a vendégszurkolók szektorába, és kiürítették azt.

Jegyzőkönyv

FEHÉRVÁR KC–DVSC-TVP-AQUATICUM 23-20 (12-12)
Székesfehérvár, 500 néző. V: Andorka, Hucker
FEHÉRVÁR: KISS É. – CSÁKI 5, Hajduch, ISITATE 5, Horváth B. 1, Tilinger 4, KAZAI 4. Csere: Szavko (kapus), Bogoszavljevics 1 (1), Herr A. 2 (1), Mayer 1, Tanabe. Edző: Bakó Botond
DVSC: LAJTOS – Bohus-Karnik M., KARNIK SZ. 9 (3), Siska, Gorilszka 1, KUDOR 5, Kelemen. Csere: Horváth-Pásztor (kapus), Varsányi 1, Klikovac 1, Bárány, Szilágyi Á., Vörös B. 1, Sopronyi 2 (1), Slakta. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása. 6. perc: 1–1. 12. p.: 3–3. 18. p.: 6–5. 24. p.: 9–9. 28. p.: 10–11. 34. p.: 13–14. 40. p.: 16–14. 46. p.: 18–16. 52. p.: 21–18. 58. p.: 23–20
Kiállítások: 4, ill. 6 perc
Hétméteresek: 6/2, ill. 4/4