Skip to content
szerda, június 24, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Pesti Nap

  • Helyi hírek
  • Vélemény
  • Rendőrség
  • Ország
  • Sport
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Európa
  • Világ
  • Utazás

Elűzték a telet Debrecen főterén

Helyi hírek
február 25, 2017Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Elűzték a telet Debrecen főterén bejegyzéshez

Kiszebábégetéssel és farsangi felvonulással köszöntötték a debreceniek a közelgő tavaszt.

📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >>
📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is!
Tetszett? Oszd meg másokkal is!

Bejegyzés navigáció

Kikapott, és kieső helyen a Loki
Elítélték a nyíregyházi lövöldözés gyanúsítottját

Related Posts

Szatmáry Kristóf lett a Fidesz budapesti elnöke

Szatmáry Kristóf lett a Fidesz budapesti elnöke

június 2, 2026Szabolcs Szilágyi
Műtét, kórház

Elromlott a klíma, átszervezik a műtétek rendjét az Országos Onkológiai Intézetben

június 23, 2026Szabolcs Szilágyi

Elmarad a JazzFest Budapest

június 17, 2026Szabolcs Szilágyi

Legfrissebb Hírek

  • Az arany ember képregény újra reflektorfényben június 23, 2026
  • Javier Bardem az orrlenyomatát is letette Hollywoodban június 23, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató