Mississippi aligátor

Kutyának nézett egy aligátort, de mikor az megharapta, rájött, hogy tévedett

Világ
Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről!

Kövesd a Google Hírekben a Debreceni Napot, nem bánod meg!

Aligátor sebesített meg súlyosan egy floridai férfit, aki azért mert közelíteni az állathoz, mert azt hitte, hogy egy hosszú pórázon sétáltatott kutyát lát.

A férfi várhatóan teljesen felgyógyul a 3,5 méteres hüllő harapásából – írta a The Guardian online kiadása. A helyi rendőrség közölte, hogy a baleset csütörtök kora reggel történt, miután egy férfi egy North Port-i motel közelében meglátott a bokrok között mozogni egy állatot, amit kutyának vélt.

Észrevett egy “sötét alakot”, amiről azt hitte, “hosszú pórázon vezetett kutya” – idézte az NBC News Sarasota megye seriffjének szóvivőjét. Amikor azonban az állat beleharapott a lábába, a férfi már nem hitte, hogy kutyával van dolga. “Ekkor megpróbált elmenekülni. Érezte, hogy az aligátor egy darab izomszövetet tép ki a lábából” – mondta Douglas Johnson.

A sérültet kórházba vitték, a sebeit ellátták, az aligátort befogták és egy helyi farmra került. “Az áldozatot kiengedték a kórházból, várhatóan teljesen meg fog gyógyulni” – a rendőrség közleménye szerint.

A Fehér Ház készül az amerikai társadalmat megosztó abortusztörvény eltörlésére