Magyar Nagydíj – Rendőrség: aki teheti, tömegközlekedéssel utazzon a versenypályához!

A rendőrség azt kéri, aki teheti, tömegközlekedéssel jusson el a Forma-1 Magyar Nagydíj versenypályájához – írta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Magyar Nagydíj – Rendőrség: aki teheti, tömegközlekedéssel utazzon a versenypályához!