Orbán Viktor: “Magyarország biztonságát csak mi tudjuk garantálni, és a magyar családokat csak mi fogjuk megvédeni.”

Meg kell védeni a békét is, és békét csak a Fidesz tud teremteni – közölte Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A kormányfő, … Bővebben: Orbán Viktor: “Magyarország biztonságát csak mi tudjuk garantálni, és a magyar családokat csak mi fogjuk megvédeni.”