Lezárják a Nyugati pályaudvart június 19. és július 18. között

Felújítási és karbantartási munkák miatt zárva lesz a Nyugati pályaudvar június 19. és július 18. között; a felújításáról tartott keddi sajtótájékoztatón a kormányszóvivő arról beszélt, hogy a pályaudvaron évente 18 millió ember fordul meg, akik színvonalasabb szolgáltatást vehetnek igénybe a korszerűsítésnek köszönhetően. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss … Bővebben: Lezárják a Nyugati pályaudvart június 19. és július 18. között