Átadják a 3-as metró déli szakaszát, két hétig a teljes vonalon járnak a szerelvények
Átadják csütörtök délután az M3-as metró felújított déli szakaszát, ezután november 6-áig a teljes vonalon járnak a szerelvények-adtahírül a BKK. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A Budapesti Közlekedési … Bővebben: Átadják a 3-as metró déli szakaszát, két hétig a teljes vonalon járnak a szerelvények
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba